Rubriky
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 — Zbraně – Tools of Destruction (Nástroje zkázy)

Ve hře Cyberpunk 2077 nechybí ani zbraně na blízko – dočkáme se i kladiva nebo baseballové pálky, vidět jsme mohli hlavně účinné sekání s katanou, ale hlavně Cyberware – Speciální úpravy těla, mezi které patří třeba dříve ukázané čepele na rukou, tvrdé a silné pěsti nebo příruční granátomet. Chybět nebudou ani vrhací předměty.

Těšit se ve hře Cyberpunk 2077 můžeme celkem na několik druhů zbraní. V případě těch klasických a palných jde o technologické zbraně, které využívají elektromagnetické projektily; power zbraně blížící se klasickým zbraním, jaké známe, ale dovolující projektily odrážet od zdí k zásahu nepřítele; a také chytré zbraně, jež využívají inteligentní naváděcí systém k automatickému zamíření, vyhledávání a eliminaci nepřítele.

Zbraně se ve hře Cyberpunk 2077 přichází ve čtyřech kvalitách, běžné (common), neobvyklé (uncommon), vzácné (rare) a legendární (legendary). Každá legendární zbraň bude mít unikátní atribut, který žádná jiná zbraň nemá, ale bude velmi obtížné je získat. Někdy dokonce budeme muset pro její zisk učinit těžká rozhodnutí jako zabít jinak zajímavou postavu, která se nám líbí.

Dále jsme se dozvěděli, že zbraně si budeme moci upravovat pomocí dvou typů modifikací. Buďto attachmenty, jako je třeba hledí nebo tlumič, nebo pomocí upgrade softwaru, které přímo mění statistiky zbraně, a tak může být zbraň o něco silnější nebo rychlejší.

Sdílej to:

1 komentář u „Cyberpunk 2077 — Zbraně – Tools of Destruction (Nástroje zkázy)“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *