Rubriky
Kyberpunkové hry

Ruiner

Ruiner je moc hezky vypadající kyberpunková akční hra viděná z izometrického pohledu. Za doprovodu atmosferické hudby je třeba se prostřílet a prosekat řadou protivníků. Nejde o úplně lehkou záležitost a je třeba hooodně trpělivosti, ale stojí to za to.

Sdílej to:
Rubriky
Kyberpunkové hry

Ghostrunner

Hrajete za ghostrunnera, který se na svět dívá z první osoby a jeho jedinou zbraní jsou katana, běhání po zdech, zachytávací lano a efektní zpomalování času. Ale stačí jeden zásah a je po Vás. Je tedy třeba kombinovat přesný pohyb a časování. Jde o výzvu, ale s dobře rozmístěnými checkpointy a skvělou kyberpunkovou atmosférou.

Sdílej to:
Rubriky
Kyberpunkové hry

Cloudpunk

Herní postava během jedné noci prožívá příběh v kyberpunkové megapoli Nivalis, které se velmi podobá deštivým kulisám Blade Runnera nebo čínským velkoměstům.

V Cloudpunku Hrajete za mladou ženu jménem Rania, která do Nivalisu přišla z venkova kvůli penězům a začala doručovat podezřelé zásilky pro pololegální instituci Cloudpunk. Ve hře z větší části řídíte vznášející se vozítko ve stylu Pátého elementa nebo Blade Runnera.

Sdílej to:
Rubriky
Kyberpunkové hry

Observer

Observer je adventurou z pohledu první osoby, která se odehrává v roce 2084 a symbolicky odkazuje na 1984 od Orwella. Má velmi podobnou tísnivou atmosféru, často s prvky hororu. Hrajete zde za detektiva, který se umí napojit na mozkové implantáty. Doporučujeme hrát ve tmě, příběh je opravdu silný.

Sdílej to:
Rubriky
Kyberpunkové hry

Detroit Become Human

V Detroit: Become Human dojde ke vzpouře androidů, které lidstvo používá jako levnou a postradatelnou pracovní sílu. Android Marcus se stane vůdcem povstání a Vaše rozhodnutí dramaticky pozmění vývoj herního příběhu.

Detroit roku 2038 – město omlazené zavedením vysoce pokročilých androidů, kteří jsou tu jen proto, aby sloužili lidstvu. Čekají vás tisíce voleb a desítky možných konců, jak tedy ovlivníte budoucnost Detroitu?

Sdílej to:
Rubriky
Kyberpunkové hry

Dnes vyšla hra Ghostrunner

Ghostrunner je first-person cyberpunk parkour akční hra. Podívejte se na nový trailer.

Sdílej to: