Rubriky
Cyberpunk 2077

Recenze Cyberpunk 2077

Mám za sebou nějaký 3 hodiny seznamování s PC hrou. Zakoupeno na GOG. Žádné bugy jsem zatím nezaznamenal. Tvorbou postavy počínaje a prvním bojem konče, můžu říct, že to zatím plní moje očekávání světa Cyberpunku.

Tak dalších cca 5 hodin je za mnou. Jízda autem je zábava, párkrát jsem zaznamenal bugy prolínání textur. Zbraně a střelba jsou velmi povedené. Co je úžasné je grafika postav a reálnost obličejů. Trochu mám problém pochopit ovládání hry ve smyslu přidávání nových implantátů atd.

Screenshot serveru © Cyberpunk CZ

Nahráno několik dalších hodin. Příběh je perfektní, na těžkou obtížnost jsou bossové opravdu těžcí, musel jsem přepnout na normální obtížnost po nějakých 10 hodinách hraní.

V podstatě rozdělujete s každým levelem body do oblastí jako je tělo a inteligence a podobně – každá z nich pak obsahuje perky, například výroba zbraní nebo hackování. Dost to ovlivňuje příběh a hru.

Screenshot serveru © Cyberpunk CZ

Jízda autem a pohyb ve městě – připomíná mi to hodně GTA – je to takové kyberpunkové GTA 🙂 Nejvíce mě ale baví motorky – to je teprve jízda. Vozidla můžete ovládat také z pohledu třetí osoby, jinak je hra z vlastního pohledu.

Screenshot serveru © Cyberpunk CZ

Nahráno dalších pár hodin. Co mě hodně baví je hackování. Proto dávám skoro všechny body do inteligence a perků rychlého hackování. Než jdete do akce, můžete doslova rozpoutat peklo v celém objektu. Ať už jde o vyřazení kamer, bojových věží nebo výbuchů a zkratování – nudit se určitě nebudete. Během boje pak lze zkratovat obvody nepřátel.

Vyšel patch 1.04 ale ve hře vidím bugy dál. Především jsou vidět občas prolínající se textury terénu a podobně. To ale na hratelnosti neubírá – přijde mi, že tím, že se hra odehrává ve světě Cyberpunku tam takové bugy tak trochu patří 🙂

Screenshot serveru © Cyberpunk CZ

Lidi na ulicích žijí vlastním životem a občas najdete i hodně extravagantní týpky. Na ulici můžete sehnat děvky, implantáty i drogy.

Postupně budu recenzi rozšiřovat, vždy po několika hodinách hraní.

Sdílej to:

2 reakce na „Recenze Cyberpunk 2077“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *