Rubriky
Cyberpunk 2077

Cyberpunk v číslech: Hra si na sebe vydělala již za prvních 24 hodin!

Vezměte si, že tvoříte projekt který vás stojí 135 milionů dolarů. Když je projekt hotový a vy jej pouštíte ven tak čekáte, že se mu bude dařit. Když prodáte za první den přes 8 miliónů kopií a projekt vám za první den vydělá přes neuvěřitelných 500 miliónů dolarů, je to důkaz o tom, že své práci rozumíte a můžete slavit velkolepý úspěch!


A přesně tohle již nyní CD PROJEKT RED dokázal. Jak studio potvrdilo, Cyberpunk během prvního dne vydělal přes 500 miliónů dolarů a jeho dlouhý osmiletý vývoj se tedy zaplatil několikrát!
Někteří analytici odhadují, že do konce tohoto roku se prodá více než 21 miliónů kopií hry!


Celková cena Cyberpunku ještě ovšem není známa. Na rozdíl od ceny vývoje hry, který je již zmiňovaných 135 milionů dolarů. Podle některých odhadů by celková cena za tuto hru a tím myslíme jak vývoj, tak i marketing a obří PR mohla šplhat až k závratným 315 miliónům dolarů.


Jak již bylo zmíněno, hra si už stihla vydělat přes 500 miliónů dolarů takže z logiky věci vyplyne, že na sebe vydělala i v včetně marketingu. Také musíme vzpomenout na účast Keanu Reevese a jeho honorář, či reklamu na světoznámé Times Square (New York)


Hra má podle všechno velkou šanci bojovat o první místa v žebříčku o nejprodávanější hru všech dob!

Sdílej to:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *