Rubriky
Cyberpunk 2077

Vydržte, hra pojede dobře i na starých konzolích. Tvrdí vývojáři.

Cyberpunk se těší obřímu úspěchu ale ani polskému studiu CD PROJEKT RED se nevyhýbají tzv. porodní bolesti. Řada PC hráčů si stále ztěžuje na špatnou optimalizaci, bugy a neočekávané pády celé hry.


Nejhůře na tom ale aktuálně jsou konzole již dosluhující generace (Xbox One a PS4.) Tyto konzole mají své místo na slunci definitivně za sebou, není se čemu divit, 7 let je v herním průmyslu opravdu velká doba a technologický pokrok je výrazný.


Zatím poslední vydaný patch je 1.04, který mířil primárně na konzole a nutno podotknout, že hru zlepšil. Ovšem hráči mají problémy stále. Staré konzole mají problém s udržením stabilního frame ratetu (snímková frekvence) či dokreslováním objektů. V dnešním prohlášení vývojáři slibují další opravný update 1.05, který by měl dorazit do 7 dnů. Po Vánocích bychom se měli dočkat dvou velkých aktualizací.


Co se týče mezigeneračních konzolí Xbox One X a PS4 Pro, zde jsou problému o poznání menší, konzole nemají problém udržet stabilní fps, textury se načítají včas a hra po grafické stránce vypadá daleko lépe. Není divu, tyto konzole jsou podstatně výkonnější než jejich „rodiče“ – Xbox One či PS4.


Vypadá to tedy, že se máme ještě na co těšit. Vývojáři makají na opravách a vylepšeních opravdu tvrdě. A jak již známe z minulosti o své hry se umí starat velice dobře. Proto pokud máte se hrou ať už na konzoli či PC nějaký problém, nezoufejte! Je téměř jisté, že dříve nebo později bude vše opraveno a také doplněno o spoustu nového obsahu! Vše pro vás sledujeme a budeme informovat o dalších novinkách!

Sdílej to:

11 reakcí na „Vydržte, hra pojede dobře i na starých konzolích. Tvrdí vývojáři.“

PS4 Pro co se týče FPS nemaj problém? Já teda bohužel jo, mám PS4 Pro a FPS kolísaj teda dost. Doufám že další patche vše vyřeší jak všude slibují, patch 1.04 teda moc neopravil, hra padá stále a FPS taky nic moc ? Ale snad bude všechno v pohodě a dostatečně hru na starší konzole optimalizují?

Zdá se, že z nějakého důvodu je to velmi individuální. Řada hráčů na XOneX a PS4PRO hlásí po updatu 1.04 zlepšení právě ve stabilních a ne tak často kolísajících FPS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *